Apr 7, 2020Γιάννενα: Καλούμε όλο το λαό να μας συμπαρασταθείΗ Μαρία Παπουτσή, νοσηλεύτρια και ο Βασίλης Καφαράκης, γιατρός, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων περιγράφουν την κατάσταση στο Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων "Γ. Χατζηκώστα" και τα αιτήματα τους.
Η Μαρία Παπουτσή, νοσηλεύτρια και ο Βασίλης Καφαράκης, γιατρός, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων περιγράφουν την κατάσταση στο Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων "Γ. Χατζηκώστα" και τα αιτήματα τους.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΝΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ 24ΩΡΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ ΣΤΙΣ 29/7 ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ